O mnie

_

O mnie

Jestem zodiakalnym wodnikiem. Zawsze lubiłem rysować, ale moja edukacja ze względów praktycznych nie potoczyła się w kierunku ASP. Dlatego w pierwszym kroku zostałem konstruktorem. Z rysunkiem miałem wiele wspólnego, ale… technicznym. Dalej już z górki. Politechnika – Inżynieria Materiałowa – wielka dawka wiedzy… technicznej. Następnie od 2004 kontrakty z dużymi dystrybutorami wyposażenia wnętrz, aż w końcu w 2011 własne Studio TOPINTEIOR.

Uwielbiam nowe technologie i możliwości dzięki, którym jestem w stanie przekształcić wizję w fotorealistyczny projekt. W ten sposób unikam rozczarowań klientów, a realizacje zwykle wykraczają poza obszar oczekiwań.

Dodatkowym atutem jest to, iż STUDIO TOPINTERIOR to również SHOWROOM, w którym zgromadziłem setki próbek materiałów, z których powstają następnie wnętrza, łazienki, kuchnie, tarasy oraz najnwasza moja pasja PIWNICE na WINO.

Ponieważ nie mam “sztywnych” godzin pracy, proszę przed ewentualną wizytą o telefon, z pewnością znajdę dogodny termin na spotkanie.

85%

Projekty wnętrz

94%

Wizualizacje 3D

66%

Sprzedaż bezpośrednio z fabryki

_

Nasz Team

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami i fachowcami, którzy gwarantują, iż wizja stanie się rzeczywistością.

Misha Merin

Szef wykończeniowców

Janusz Proszowski

Stolarz

Waldek

Spec od ogrodów i nie tylko

Maria Brown

Designer

We Are Social